Drodzy czytelnicy "Zdroju"

 

Miło jest nam Was poinformować, że od 12 czerwca 2017 r. rusza nowa odsłona newslettera biuletynu "Zdrój".

Wszystkie osoby które zapisały się wcześniej do newslettera otrzymały, bądź w najbliższym czasie otrzymają wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail celem wpisania na listę subskrypcyjną.

Jeżeli byłeś wpisany do poprzedniego newslettera a nie otrzymałeś maila z prośbą o potwierdzenie, sprawdź folder "Spam" w swojej skrzynce e-mail.

Jeżeli nie byłeś zapisany do poprzedniego newslettera a chciałbyś otrzymywać informacje związane z biuletynem "Zdrój", wyślij e-mail na adres redakcji;

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważna informacja:

Jeżeli nie potwierdzicie adresu e-mail klikając na link w wiadomości którą dostaniecie od systemu newsletter, nie będziecie otrzymywać żadnych wiadomości.

W każdej chwili możecie wypisać się z listy subskrypcyjnej klikając link na samym dole wiadomości.

 

 

-- KLAUZULA POUFNOŚCI (CONFIDENTIAL CLAUSE) Ta wiadomość pocztowa i wszelkie załączone do niej pliki są poufne i podlegają ochronie prawnej. Jeśli nie jesteś jej prawidłowym adresatem, jakiekolwiek jej ujawnienie, reprodukcja, dystrybucja lub inne rozpowszechnienie, są ściśle zabronione. Jeśli otrzymał Pan/i niniejszy przekaz wskutek błędu, proszę o niezwłocznie powiadomienie nadawcy i usunięcie otrzymanych informacji.

This message is confidential and may also be legally privileged. If you are not the intended recipient, please notify the sender by return email and then delete this message from your system. You should not copy or forward this message or disclose its contents to any person. 

 

 

Przesyłając wiadomość z newslettera dalej, usuń link, ponieważ jest to indywidualny link przypisany do konkretnego adresu e-mial.

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie newslettera lub sugestie odnośnie samego biuletynu piszcie do redakcji na adres e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Serdecznie pozdrawiamy

Redakcja biuletynu "Zdrój"